Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Слава Ісусу Христу! Довгий час мала проблеми з ногами. Зробили операцію на вени. Пройшло паро років після операції і побачила в одному місці почервоніла нога, почула болі. Здавалось таке подібне до відкриття рани на нозі. До лікарів не зверталася. Молилася до багатьох святих. Я маю миро св. Філомени. Помастила ногу миром св. Філомени і почала відмовляти дев’ятницю. Скоро почула полегшення і в цьому місці гарно зажило. Складаю щиру подяку св.  Філомені, Матінці Божій, Ісусові Христові і всім святим.

Горак Надія (Львіська обл., м. Мостиська)

Назад
Автор: Квіти святого Франциска

Проповідь птахам

Дата публікації: 15-08-2011
У часі своїх місійних подорожей побачив раз св. Франциск зграйку птахів на деревах вздовж дороги, де переходив. Захоп­лений ними, затримався та сказав до своїх товаришів: «Зачекайте, браття, хвилину, я хочу сказати проповідь також і братчика-сестричкам – от цим пташкам».

І звернувся до них, що густо на деревах сиділи, та почав їм проповідувати. На голос святого всі птахи позлітали на землю, сіли довкола нього, і так тихенько сиділи аж до кінця проповіді. Навіть коли вже перестав говорити, залишались на землі і не відлітали, поки святий проповідник їх не поблагословив. Сам він тремтів з радості та подиву, бачачи цих гарних птахів, те, з якою увагою слухали вони Божу науку і у святому піднесенні духа почав прославляти Творця свого. Коли св. Франциск закінчив проповідь, поблагословив птахів знаком Святого Хреста, і вони розлетілись, співаючи прекрасно, поділились відтак на чотири частини і полетіли одні на схід, інші – на захід, ще інші – на південь, а останні – на північ. Чудо це мало таємниче значення. Як св. Франциск, той вождь Христовий, проповідував пташкам і поблагословив їх знаком Святого Хреста, а вони розлетілись на всі чотири сторони світу, так і проповідь Хреста Христового відновлена на весь світ апостольством Франциска і його братів, що, мов ці птиці, не мають нічого, а всі старання про своє земне існування залишають Божому Провидінню.

*Квіти святого Франциска, переклад з іт. о. Йосафата Ананевича. – Львів: Свічадо. С. 36–37, 47, 72–74. Подано з незначними змінами і скороченнями.

 http://xic.com.ua/peredannja-pro/10-peredannja-pro/106-sv-francysk-propoviduje-ptaham

Додати власний коментар

*
*
Що є сумою 6 і 5?

Духовність

книга

КНИГА ПСАЛМІВ: ЧОГО МИ НЕ ЗНАЄМО?

Що ми знаємо про цю книгу Старого завіту...

папа

МАЙБУТНЄ — ЦЕ НЕ „Я“, А „МИ“

Папа Франциск виступив на відомій конференції TED ...

блаженіший

Великоднє послання Блаженнішого Святослава

Сьогодні по всьому Всесвіту лунає радісний одноголосий благовіст: «Христос воскрес!...

радість

2 речі, які треба зробити

ще до кінця Великого Посту: більше доброзичливості, менше нарікання ...

Христос

УРОКИ ДОБРОЇ СПОВІДІ ВІД ЄФРЕМА СИРИНА

Іншому ворог навіює такий помисел: «Ти ще молодий – під старість каятимешся...

Бог

Бог не запитає

Бог не запитає тебе, яким автомобілем їздив, але ...

постимо

ЧАС РЕАНІМУВАТИ ДУШУ

Після темної ночі настає світанок. Кожного ранку, коли ми відкриваємо очі...