Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Слава Ісусу Христу! Довгий час мала проблеми з ногами. Зробили операцію на вени. Пройшло паро років після операції і побачила в одному місці почервоніла нога, почула болі. Здавалось таке подібне до відкриття рани на нозі. До лікарів не зверталася. Молилася до багатьох святих. Я маю миро св. Філомени. Помастила ногу миром св. Філомени і почала відмовляти дев’ятницю. Скоро почула полегшення і в цьому місці гарно зажило. Складаю щиру подяку св.  Філомені, Матінці Божій, Ісусові Христові і всім святим.

Горак Надія (Львіська обл., м. Мостиська)

Назад
Автор: Ірина Ващишин

Світло обмежує?

Дата публікації: 08-06-2011

Дивне, як на перший погляд питання, як це таке може бути? Ми ж усі звикли жити у світлі. А як роздумати, то дуже навіть просто... при світлі видно, що порох покрив якусь поверхню і вона потребує очищення,  при світлі бачимо, що одяг забруднився і його треба випрати, і волосся нечесане, яке треба привести до ладу, і взагалі навколо купа сміття. Це змушує нас прикладати зусилля і обмежує бажання жити в смітнику, брудними і нечесаними і ні за що не дбати.

От жити при темряві зовсім інша річ: не видно ні пороху, ні бруду, ні кислого обличчя, та й інших людей не видно, є тільки я і відчуваю лише себе. І так поживши і пристосувавшись до темряви, думається, що жити при світлі - це щось неможливе і нестерпне, навіть не уявляю, як це може бути, це складно для мене, надто багато вимог. Та завжди забувається одне «але» — у темряві завжди темно, не побачу нікого, окрім себе, не потішить мене чиясь посмішка на вустах, не помічу сльози на щоці найближчого друга, не побачу глибини любові в очах іншої людини. Та й себе саму не побачу правдиво в дзеркалі... забуду який образ ношу.

Що ж дає світло? Світло приносить у наше життя кольори, воно стає повне безлічі відтінків і міліардів емоцій, які дарують мені ті, кого тепер можу бачити. І себе бачу такою яка є, тепер можу виправляти свої недоліки. При світлі я не одна, бо бачу любов і підтримку в очах інших людей. Світло гріє мене у своїх променях і допомагає привести себе до ладу...

http://dyvensvit.org/duhovnist/171/3904

Додати власний коментар

*
*
Що є сумою 8 і 2?

Духовність

книга

КНИГА ПСАЛМІВ: ЧОГО МИ НЕ ЗНАЄМО?

Що ми знаємо про цю книгу Старого завіту...

папа

МАЙБУТНЄ — ЦЕ НЕ „Я“, А „МИ“

Папа Франциск виступив на відомій конференції TED ...

блаженіший

Великоднє послання Блаженнішого Святослава

Сьогодні по всьому Всесвіту лунає радісний одноголосий благовіст: «Христос воскрес!...

радість

2 речі, які треба зробити

ще до кінця Великого Посту: більше доброзичливості, менше нарікання ...

Христос

УРОКИ ДОБРОЇ СПОВІДІ ВІД ЄФРЕМА СИРИНА

Іншому ворог навіює такий помисел: «Ти ще молодий – під старість каятимешся...

Бог

Бог не запитає

Бог не запитає тебе, яким автомобілем їздив, але ...

постимо

ЧАС РЕАНІМУВАТИ ДУШУ

Після темної ночі настає світанок. Кожного ранку, коли ми відкриваємо очі...