Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Слава Ісусу Христу! Довгий час мала проблеми з ногами. Зробили операцію на вени. Пройшло паро років після операції і побачила в одному місці почервоніла нога, почула болі. Здавалось таке подібне до відкриття рани на нозі. До лікарів не зверталася. Молилася до багатьох святих. Я маю миро св. Філомени. Помастила ногу миром св. Філомени і почала відмовляти дев’ятницю. Скоро почула полегшення і в цьому місці гарно зажило. Складаю щиру подяку св.  Філомені, Матінці Божій, Ісусові Христові і всім святим.

Горак Надія (Львіська обл., м. Мостиська)

Назад
по Жива Вервиця
Автор: Анастасія Колосовська

Ви зарано опустили руки

Дата публікації: 13-09-2012

Надто рано говорити, що у тебе немає вже наснаги іти далі, обертатись, роздивлятись, прислухатись, бо всі твердять одне й те саме, «без них все знаю...». Якщо так, то чому не змінюєш свого світу? На одному кінці вулиці кричимо, що все набридло, немає більше сили вправлятись, а на другому кінці вулиці кричимо, та ще й вперто, що знаємо, як жити і кого слухати. Взагалі, у нас немає авторитетів! Існує тільки дві точки зору: моя і неправильна, і хоч би там що...

Ви зарано опустили руки, думаючи, що у світі не залишилось гуманності і справедливості. Якщо б цього не було, то чи були б ви добрими людьми? Але ви - добрі! А значить світ відкритий на гуманність.

Ви зарано опустили руки, розділяючи людей на «врятованих» і «пропащих», бо кожен має шанс. І навіть, якщо траплялось зустрітись з людиною, яка є невігласом, радше було дати слушну пораду, не нав'язуючись і уникнути того розподілу.

Ви зарано опустили руки, коли не дозволяєте наблизитись до себе і дозволити запитати: «Чи все гаразд, може потрібна допомога (?)». Чого встидатись? Будьте щирі з тими, хто сам пропонує свої послуги розрадника, бо для них також важливо комусь послужитись.

Ви зарано опустили руки, якщо перестали себе проявляти такими, якими ви є: з гарячими прагненнями, можливо абсурдними мріями, специфічними жартами, неординарними, але обов'язково тверезими поглядами на життя. Адже, всі ці миті життя ви найперше переживаєте з Богом, і якщо ви не зазнали розчарування, якщо не плачете через оці свої вподобання чи наміри, то значить Бог згідний з вами і вас підтримує, Йому приємні ваші такі думки і поривання. А якщо не певні, чи ніяковієте від якихось своїх властивостей, запитайте Бога, складіть руки у молитві і, слухайте...

Ви зарано опустили руки, коли оминули проблему, навіть не поцікавившись, чому ж вона до вас прийшла і «як би то з нею домовитись». Може ми десь злегковажили і махнули рукою, кажучи: «якось воно буде...»? Не буде, бо треба шукати причину і вирівнювати вм'ятини життя, кажучи: ніщо не стане на заваді мого зростання, я з усім впораюсь, бо маю Наставника.

Ви зарано опустили руки, якщо дозволили себе розчарувати і поставили за принцип більше не довіряти людям. Або довіряти тільки тим, хто приносить вже стиглі плоди, а ті, що дозрівають, або ще зелені – витіснити, наче вони будуть не здатні вас підбадьорити, сказавши: «Іди, іди сміливо...». Але вони здатні!

І ви зарано опустили руки, коли повірили, що нічого не варті і нема того, хто міг би вас любити. Той, хто переживає подібне випробування і витримує, врешті – отримує найкраще!

Ви зарано опустили руки, коли захотіли заховатись і не виглядати, коли довкола бурхливі протести. Створіть безпеку самі і поширюйте її, діліться спокоєм. Просто не метушіться, а взявши себе в руки, - прагніть досягнути рівноваги.

Ми зарано опускаємо руки... І тим не даємо собі можливості жити на повну, вносячи у своє життя усі емоції, що витають у просторі. Бо маючи тверезе серце і ясний розум, все можна приборкати, все можна подолати...

Не опускайте руки!

http://dyvensvit.org
 

Додати власний коментар

*
*
Будь ласка, порахуйте 8 + 1.

Духовність

книга

КНИГА ПСАЛМІВ: ЧОГО МИ НЕ ЗНАЄМО?

Що ми знаємо про цю книгу Старого завіту...

папа

МАЙБУТНЄ — ЦЕ НЕ „Я“, А „МИ“

Папа Франциск виступив на відомій конференції TED ...

блаженіший

Великоднє послання Блаженнішого Святослава

Сьогодні по всьому Всесвіту лунає радісний одноголосий благовіст: «Христос воскрес!...

радість

2 речі, які треба зробити

ще до кінця Великого Посту: більше доброзичливості, менше нарікання ...

Христос

УРОКИ ДОБРОЇ СПОВІДІ ВІД ЄФРЕМА СИРИНА

Іншому ворог навіює такий помисел: «Ти ще молодий – під старість каятимешся...

Бог

Бог не запитає

Бог не запитає тебе, яким автомобілем їздив, але ...

постимо

ЧАС РЕАНІМУВАТИ ДУШУ

Після темної ночі настає світанок. Кожного ранку, коли ми відкриваємо очі...