Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Я хочу подякувати Святій Філомені за ласку зцілення від дерматиту, а також хочу закликати всіх, у  кого є якісь проблеми, молитися до цієї Великої Святої.

п. Уляна (м. Львів)

Прохання на молитву

Молимося за Вас

Дорогі браття і сестри у Христі, сьогоднішній світ, який важко чимось здивувати чи показати йому щось нове, дуже скептично ставиться до будь-чого, що не погоджується з раціональним мисленням. Така, на жаль, людська неміч, уражена гріхом, що лише коли на собі відчує дію Божої благодаті, тоді застановиться і повірить у надприродне, і, як апостол Тома, промовить: “Господь і Бог мій” (Ів. 20, 28). Коли ми читаємо про чудесні видужання чи зцілення хворої людини, нам видається, що немає тут чогось надзвичайного. Однак це зовсім не так. Коли людина, яка на собі відчула оздоровлення чи стала свідком такого зцілення є утвердженою у вірі. Ніщо переконати її у протилежному вже не зможе.

Центр Живої Вервиці, дбаючи про духовну опіку всіх людей, які потребують молитви, пропонує залишати ваші прохання про молитву написавши нам намір в якому є потреба молитися на даній сторінці. У вашій потребі молитимуться священики та численні учасники Живої Вервиці.

Надіслати прохання на молитву