Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Слава Ісусу Христу! Довгий час мала проблеми з ногами. Зробили операцію на вени. Пройшло паро років після операції і побачила в одному місці почервоніла нога, почула болі. Здавалось таке подібне до відкриття рани на нозі. До лікарів не зверталася. Молилася до багатьох святих. Я маю миро св. Філомени. Помастила ногу миром св. Філомени і почала відмовляти дев’ятницю. Скоро почула полегшення і в цьому місці гарно зажило. Складаю щиру подяку св.  Філомені, Матінці Божій, Ісусові Христові і всім святим.

Горак Надія (Львіська обл., м. Мостиська)

Назад
по Жива Вервиця (adm)
Автор: credo-ua.org

20 способів побороти лінощі

Дата публікації: 27-05-2014
Лінощі  найголовніший ворог продуктивності. Буває нелегко зрушити з мертвої точки, якщо нами оволоділи лінощі. Лінощі  це не обов’язково байдикування, вони можуть проявлятись в беззмістовній діяльності, яка не приводить до мети. То як же з ними боротися?

1. Просто робіть.
Іноді ви можете відчувати, що у вас надто мало сили для того, щоб почати щось робити. Не зважайте на це. Почніть і просто щось робіть — і скоро ви втягнетеся в роботу і отримаєте заряд сили від вашої діяльності.

2. Відпочивайте.  
Вас може зробити лінивим нестача відпочинку. Про який ентузіазм можна говорити, якщо ви не виспалися? Відпочивайте як слід. А особливо це стосується повноцінного сну — його нестачу не варто недооцінювати.

3. Встановіть мінімальний термін для початку роботи. 
Найважче — почати, а далі вже легше. Подумки заведіть будильник — «я розпочинаю за п’ять/п’ятнадцять хвилин». Якщо контролювати себе самостійно важко, то заведіть справжній будильник. І ні в якому разі не продовжуйте визначений термін.

4. Створіть атмосферу невідкладності.
Це один із найефективніших способів побороти лінощі. Створіть ситуацію цейтноту (так в шахах називають нестачу часу для обдумування ходів, шо регламентується в офіційних змаганнях; у переносному значенні — гостра нестача часу). Набагато простіше розпочати щось робити, якщо ви розумієте, що у вас обмаль часу.

5. Пам’ятайте про винагороду. 
Дуже складно братися до роботи, якщо попереду лише трудові будні. Придумайте нагороду, якою ви потішите себе після закінчення роботи — так вам буде легше працювати. Сконцентруйтесь саме на фінальній нагороді, а не на труднощах, які чекають попереду.

6. Придумайте невеличкі заохочення. 
Якщо ви знаєте, що чекати кінцевого результату роботи потрібно ще довго, а кожен етап потребує багато зусиль, то встановіть правило заохочувати себе після кожного етапу. Таким чином ви піднімаєте рівень мотивації.

7. Уявіть, що станеться, якщо ви цього не зробите. 
Не лише заохочення, але й можливі неприємності можуть стати стимулом. Подумайте про те, до яких невдач та незручностей може призвести ваша бездіяльність, а особливо про те, як вона може зашкодити іншим.

8. Знайдіть партнерів. 
Партнерство допомагає поборювати лінощі. На відміну від  внутрішніх, зовнішні стимули можуть бути більш дієвими. Адже таким чином ви будете відповідальні не лише перед собою, а й перед іншими.

9. Скоротіть вільний від будь-якої діяльності час. 
Це хороший спосіб відівчитися лінуватись назавжди. Мінімізуйте свій порожній час настільки, наскільки зможете. Чим більше ви щось робите, тим більш протиприродною стає для вас бездіяльність. Звичайно, потрібно відпочивати, але це не має бути беззмістовне лежання перед екраном телевізора. Відпочивайте активно та з користю.

10. Розділіть завдання. 
Іноді ми лінуємося тому, що нас лякає обсяг роботи, яку потрібно виконати. Розділіть весь обсяг на менші завдання і виконуйте їх поступово.

11. Плануйте наступний крок. 
Трапляється, що ми відкладаємо роботу, бо не можемо вирішити, що ж робити далі. Завжди розглядайте роботу, яку вам слід виконати, в загальному і плануйте, які кроки вам потрібно буде здійснити. Коли у вас буде чіткий план дій, ви набагато швидше рухатиметесь вперед.

12. Робіть одну дію за один раз. 
Це може здатися очевидним, але часто недотримання цього простого правила змушує людей лінуватися і кидати розпочате. Коли ви спробуєте зробити все за раз, то ви, по суті, не зробите нічого, і як результат — впадете у відчай.

13. Киньте собі виклик. 
Спровокуйте себе. Як — вам знати краще. Один із варіантів — скажіть собі: «Стільки людей може це зробити, так невже я не зможу?»

14. Фіксуйте прогрес. 
Ваша мотивація підвищується, якщо ви наглядно можете оцінити результати вашої ліні та вашої праці. А тому фіксуйте все, що ви зробили чи не зробили. Записуйте на папері, малюйте графіки чи таблиці. Та головне — тримайте це на видному місці.

15. Аналізуйте прогрес тих, хто вас оточує. 
Розуміння того, що ви вже далеко попереду своїх колег чи друзів, вас обов’язково стимулюватиме. Та й чужий успіх може вас надихнути, тому слідкуйте за іншими.

16. Приєднайтеся до когось. 
Часто вам не вистачає власної енергії для того, щоб перемогти лінь. Якщо ви не готові починати щось самі, то почніть співпрацювати з кимось чи допомагати комусь. Люди, які захоплені спільною ідеєю, заразять ентузіазмом і вас.

17. Не хочете працювати — приберіть робоче місце. 
Якщо вже зовсім немає бажання працювати, то можна переключитись на щось інше і зробити порядок на робочому місці. А після цього з’явиться бажання перейти до іншої справи.

18. Спробуйте нічого не робити.  
Так, нічого не робити, абсолютно. Станьте посеред кімнати (або сядьте, але ні в якому разі не лягайте) і просто так стійте. Не дивіться телевізор, не слухайте музику, не читайте книгу. Як думаєте, скільки ви так витримаєте? Ну, максимум 15 хвилин. А тоді все одно вам захочеться щось робити.

19. Уникайте можливості «заразитися» лінощами.
Можливо, ви помічали, що лінощі можуть передаватись від людини до людини. Потрапивши в колектив, де всі намагаються уникнути роботи, ви й самі почнете так чинити. Поганий приклад — заразний. Тому старайтесь його уникати.

20. Полюбіть те, що вам потрібно зробити.
Всі знають вислів про те, що найкраща робота  це хобі. Але що робити, якщо вам потрібно робити не те, що ви любите? Спробуйте знайти щось позитивне в будь-якому завданні і полюбити те, що робите. Заняття улюбленою справою і лінощі просто несумісні. 

http://www.credo-ua.org/

Додати власний коментар

*
*
Будь ласка, додайте 1 й 7.

Суспільство

папа

15 простих учинків милосердя, про які ми часто забуваємо

Папа Франциск слушно зазначає: «Він [Господь] цікавиться кожним з нас; Його любов не дозволяє Йому бути байдужим до того, що відбувається з нами...

життя

Чи можна дітям дивитися телевізор?

Персонажі з телеекрану близькі нам — вони постійно входять у наші домівки, щоденно гостюють у них і можуть впливати на нас. Зайве доводити, що саме діти найбільше на це вразливі. Дитина «живиться» нашим прикладом, цінностями, які їй передаємо, радісною атмосферою в родині, стосунками, що поєднують її батьків. То ж чому маємо звертати увагу на те, що показує телебачення? ...

життя

Анорексія: медична проблема чи гріх?

Проблеми, пов’язані з харчуванням (так звані розлади травної системи) поширеніші, аніж може здатися більшості з нас. Вік цих розладів постійно знижується; вони охоплюють не лише дівчат, але й юнаків; страждають від них також і дорослі — можливо, у менш очевидних формах...

життя

Як подолати страх?

Ніщо не викликає у людей такого страху, як… інші люди. Та як це працює? Адже я боюся тих, хто мені просто не подобається, чи не так? Про що ні з ким — навіть із самим собою — я не наважуюсь розмовляти? Невже особи, що нині пробуджують у мені страх, нагадують людей, яких я боявся у минулому? ...

блаженіший

Докотилась Україна…

У народі з’явилися анекдоти про вітчизняні суди. Коли під час судової розправи підсудному нададуть слово, він повинен починати таким запитанням: «Достойний пане суддя, прохаю мені відразу сказати, скільки я маю вам заплатити за прихильний вирок», або «Достойний пане суддя, відповідатиму на ваші запитання тільки після того, як ви, поклавши руку на Біблію чи на Конституцію, заявите перед нами всіма, тут зібраними, що видаючи судовий вирок, не приймали хабарів та не слухали наказів влади» ...

митрополит Андрей

10 правил бізнесу від Андрея Шептицького

У липні минуло 150 років від дня народження митрополита УГКЦ Андрея Шептицького. Він мислив out of the box, мав надзвичайний підприємницький хист і був відкритим до інновацій. Він інвестував у нафтовидобуток, нерухомість у Європі та навіть золоті копальні на о. Суматра в Індійському океані. Доходи від бізнесу спрямовував у майбутнє: освітні, соціальні проекти, чимало з яких працюють і розвиваються тепер (Український Католицький Університет, Народна лічниця, Національний музей і таке інше). Сьогодні, на основі вчення Шептицького, викладач соціальної економіки Зеновій Свереда заснував Академію Етики та Економіки, яка має амбітну мрію підвищувати добробут українців ...

Україна

70 років тому закінчилася Друга світова війна

2 вересня світ відзначає 70-ту річницю завершення Другої світової війни. У цей день 1945 року на борту американського лінкора «Міссурі» було підписано Акт капітуляції Японії представниками цієї країни, США, Китаєм, Великою Британією та СРСР. Від радянської сторони його підписав українець з Уманщини генерал-лейтенант Кузьма Дерев’янко ...

аборт

Чому центр «планування батьківства» не може обійтись без абортивної клініки?

Відомий американський блогер та журналіст Нью-Йорк Таймс Росс Доутат, відомий своїми консервативними поглядами, засуджує найпоширеніші методи планування батьківства у бізнес‑імперії «Planned Parenthood» («Плановане батьківство») ...

Архів новин