Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Слава Ісусу Христу! Довгий час мала проблеми з ногами. Зробили операцію на вени. Пройшло паро років після операції і побачила в одному місці почервоніла нога, почула болі. Здавалось таке подібне до відкриття рани на нозі. До лікарів не зверталася. Молилася до багатьох святих. Я маю миро св. Філомени. Помастила ногу миром св. Філомени і почала відмовляти дев’ятницю. Скоро почула полегшення і в цьому місці гарно зажило. Складаю щиру подяку св.  Філомені, Матінці Божій, Ісусові Христові і всім святим.

Горак Надія (Львіська обл., м. Мостиська)

Назад
по Жива Вервиця (adm)
Автор: credo-ua.org

Католик, який завдав найсерйознішого удару по абортивній індустрії

Дата публікації: 27-07-2015
життя

Девід Дейлейден — католицький pro-life активіст. Саме він став організатором і «мозком» операції, в якій волонтери, видаючи себе за представників біотехнологічної компанії, зустрічалися з високопосадовцями проабортної організації «Planned Parenthood» і розмовляли про продаж органів абортованих дітей.

Розмова записувалася прихованою відеокамерою. Все це розсекретило нелегальний бізнес, у якому «Planned Parenthood» заробляє грубі гроші. Віддавати тіла абортованих дітей — це у США легально; але продаж тіл жертв аборту — вже нелегальна активність. І саме це звинувачення може виявитися для проабортної організації смертельним.

Наслідком здійснення ідей Девіда Дейлейдена стала публікація двох відео, в яких високопосадовці «РР» торгують частинами тіл абортованих малюків. Ці відео уже завдали серйозних втрат організації, яка щедро фінансується американським держбюджетом та користується безвідмовною підтримкою ліберальних політиків США, включно з президентом Бараком Обамою.

Тяжко передбачити наслідки публікації ще десятка відео, які вже підготувала «Center for Medical Progress». Дехто говорить про припинення діяльності «PP», яка по США має велетенську мережу клінік, заснованих з однією метою: робити аборти.

«Це — жахливий парадокс. Ми не можемо мати законів, які визнають ненароджених дітей людськими істотами, але сама їхня людськість є тим, що робить їх цінними для медичних дослідів. Біотехнологічні компанії, як справжні канібали, виходять на полювання за головами й серцями абортованих дітей. Але наскільки ціннішими би були ці серця і голови, якби їм була надана можливість народитися і вирости, стати частиною нашого суспільства»,  — сказав Девід Дейлейден у розмові з «National Catholic Register». Розмову провадила журналістка Петті Армстронґ.

Читачам «NCR» Петті Армстронґ пропонує портрет католицького активіста, який відважився протиставитися впливовій абортивній компанії. Як пише пані Армсторнґ, Девід Дейлейден ще в юності (він і зараз ще молодий, йому 26 років) розпочав свою боротьбу за порятунок життя ненароджених дітей. Під час свого навчання у Каліфорнії Девід був присутній на одній із конференцій стосовно досліджень стовбурових клітин. Його страшенно вразило, коли він довідався, що клітини абортованих дітей широко використовуються у різних галузях досліджень та економіки. Шок був такий великий, що Дейлейден дав собі обітницю присвятити життя боротьбі з цим насправді кривавим бізнесом.

Кількома роками пізніше Девід Дейлейден розпочав проект, який тривав усього кілька місяців. Вдаючи з себе клієнта, зацікавленого у покупці тіл абортованих дітей, він зустрічався у клініках та ресторанах з людьми із «Planned Parenthood». Пізніше виник проект, до якого долучилися інші люди.

Перше опубліковане відео, від 14 липня цього року з Деборою Нукатола, викликало у США невеликий політичний землетрус. Усього за два дні цей ролик на ютубі переглянуло більше як 2 млн. користувачів інтернету. В кількох штатах розпочато розслідування проти «Planned Parenthood». А президент організації Сесіл Річардс мусила опублікувати відео й навіть вибачитися, що Дебора Нукатола розмовляла про продаж тіл абортованих дітей у непристойний спосіб, говорячи про такі речі між двома ковтками вина, так, наче йшлося про продаж автомобілів. Пані Річардс у цьому відео ствердила, що «це брехня, ніби “Planned Parenthood” заробляє на продажу фетальних тканин».

Після цього було опубліковано друге відео — на якому видно, як ще одна представниця з керівництва «Planned Parenthood» торгується, набиваючи більшу ціну, за тіла абортованих дітей.

У розмові за «National Catholic Register» Девід Дейлейден ствердив, що і сам уже збився з ліку, тому не може точно сказати, зі скількома працівниками «PP» розмовляли активісти. Девід Дейлейден також каже, що молиться за тих людей із «PP»,і з ким йому випало зустрічатися, особливо за пані Нукалоту. І, власне кажучи, саме християнська любов мотивує його викривати перед усіма зло та гріх, які приховуються за діяльністю «Planned Parenthood» і всієї індустрії смерті.

«Ця організація мусить відповісти за злочини проти людства. Все, що ми робимо, має за мету показати суспільству, що діється у нас під носом і за наші ж гроші» — сказав Девід Дейлейден.

«National Catholic Register» також наводить заяву архиєпископа Філадельфії, владики Чальза Чепута, який сказав, що «ці відео не мали б нікого шокувати».

«Ці відео ясно показують що таке “Planned Parenthood” і чим вона займається. Це було частиною їхньої діяльності від початку. Адже логіка непошанування людського життя рухається саме в цьому напрямку. І це не закінчиться, допоки вони мають грошові надходження та підтримку ЗМІ», — сказав архиєпископ Чепут.

http://www.t.credo-ua.org/2015/07/138638


Додати власний коментар

*
*
Будь ласка, порахуйте 5 + 8.

Суспільство

папа

15 простих учинків милосердя, про які ми часто забуваємо

Папа Франциск слушно зазначає: «Він [Господь] цікавиться кожним з нас; Його любов не дозволяє Йому бути байдужим до того, що відбувається з нами...

життя

Чи можна дітям дивитися телевізор?

Персонажі з телеекрану близькі нам — вони постійно входять у наші домівки, щоденно гостюють у них і можуть впливати на нас. Зайве доводити, що саме діти найбільше на це вразливі. Дитина «живиться» нашим прикладом, цінностями, які їй передаємо, радісною атмосферою в родині, стосунками, що поєднують її батьків. То ж чому маємо звертати увагу на те, що показує телебачення? ...

життя

Анорексія: медична проблема чи гріх?

Проблеми, пов’язані з харчуванням (так звані розлади травної системи) поширеніші, аніж може здатися більшості з нас. Вік цих розладів постійно знижується; вони охоплюють не лише дівчат, але й юнаків; страждають від них також і дорослі — можливо, у менш очевидних формах...

життя

Як подолати страх?

Ніщо не викликає у людей такого страху, як… інші люди. Та як це працює? Адже я боюся тих, хто мені просто не подобається, чи не так? Про що ні з ким — навіть із самим собою — я не наважуюсь розмовляти? Невже особи, що нині пробуджують у мені страх, нагадують людей, яких я боявся у минулому? ...

блаженіший

Докотилась Україна…

У народі з’явилися анекдоти про вітчизняні суди. Коли під час судової розправи підсудному нададуть слово, він повинен починати таким запитанням: «Достойний пане суддя, прохаю мені відразу сказати, скільки я маю вам заплатити за прихильний вирок», або «Достойний пане суддя, відповідатиму на ваші запитання тільки після того, як ви, поклавши руку на Біблію чи на Конституцію, заявите перед нами всіма, тут зібраними, що видаючи судовий вирок, не приймали хабарів та не слухали наказів влади» ...

митрополит Андрей

10 правил бізнесу від Андрея Шептицького

У липні минуло 150 років від дня народження митрополита УГКЦ Андрея Шептицького. Він мислив out of the box, мав надзвичайний підприємницький хист і був відкритим до інновацій. Він інвестував у нафтовидобуток, нерухомість у Європі та навіть золоті копальні на о. Суматра в Індійському океані. Доходи від бізнесу спрямовував у майбутнє: освітні, соціальні проекти, чимало з яких працюють і розвиваються тепер (Український Католицький Університет, Народна лічниця, Національний музей і таке інше). Сьогодні, на основі вчення Шептицького, викладач соціальної економіки Зеновій Свереда заснував Академію Етики та Економіки, яка має амбітну мрію підвищувати добробут українців ...

Україна

70 років тому закінчилася Друга світова війна

2 вересня світ відзначає 70-ту річницю завершення Другої світової війни. У цей день 1945 року на борту американського лінкора «Міссурі» було підписано Акт капітуляції Японії представниками цієї країни, США, Китаєм, Великою Британією та СРСР. Від радянської сторони його підписав українець з Уманщини генерал-лейтенант Кузьма Дерев’янко ...

аборт

Чому центр «планування батьківства» не може обійтись без абортивної клініки?

Відомий американський блогер та журналіст Нью-Йорк Таймс Росс Доутат, відомий своїми консервативними поглядами, засуджує найпоширеніші методи планування батьківства у бізнес‑імперії «Planned Parenthood» («Плановане батьківство») ...

Архів новин