Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Використання матеріалів мультимедіа

Використання матеріалів мультимедіа

Даний розділ сайту носить виключно інформаційний характер. Тут не представлені фільми, музика, презентації та інше мультимедіа, а тільки короткі описи, рецензії, скріншоти і посилання на них. Цей проект є некомерційним, тому автори не несуть ніякої матеріальної відповідальності. Вся інформація і посилання представлені виключно в освітніх цілях і призначені тільки для задоволення цікавості відвідувачів. Ви зобов'язуєтеся не застосовувати отримані по наших посиланнях файли і інформацію в цілях, заборонених законами і нормами міжнародного права. Ні за яких умов і обставин, відповідальність за наслідки, які прямо або побічно спричинило використання інформації, отриманого по посиланнях, представлених на даному сайті, не може покладатися на авторів сайту або власників хостингу, і бути підставою для їх судового переслідування.

Сервіс надається “як є”. Адміністрація сайту не несе відповідальність перед користувачами за будь-які можливі збитки, заподіяні в результаті використання (неможливості використання) інформаційних матеріалів, розміщених на інтернет-сайті.

Якщо Ви погоджуєтеся з вказаними умовами, ви можете продовжити проглядання матеріалів. Дані правила діють незалежно від того читали Ви їх чи ні.