Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Я хочу подякувати Святій Філомені за ласку зцілення від дерматиту, а також хочу закликати всіх, у  кого є якісь проблеми, молитися до цієї Великої Святої.

п. Уляна (м. Львів)

Назад

Християнські молитви - Щоденні молитви

Автор: Жива Вервиця

Благальні молитви тих, хто відходить до Господа

Дата публікації: 13-08-2010
У Твої руки, милосердний Спасе, прийми мого духа! Визнай мене за овечку Твоєї власної отари, – грішника (-цю), якого (яку) Ти викупив Своєю дорогоцінною кров’ю. Прийми мене в руки Твоєї благодаті, у благословенний спочинок вічного миру, у преславну спільноту всіх святих, що у світлі перебувають. Нехай моя душа знайде спочинок у мирі з душами тих, хто відійшов у вірі в Тебе. Нехай вона стане перед лицем Твоїм, а довкола неї будуть Твої ангели, і святі привітають її у Твоїх небесних оселях, де немає більше ні страждань, ні болю, ні плачу. Прийми її, розп’ятий і воскреслий Спасителю. На Тебе я надіюся. Не дай мені бути засудженим (-ною) ніколи. Амінь.

*   *   *   *   *   *   *   *   *

Господи, дай мені повсякчас пам’ятати, що я помру, і що тут я не маю надійного дому. Вчини мене сповненим усвідомлення того, що моє життя – коротке. Утримуй мене завжди в нагадуванні моєї смерті, щоб я міг жити і померти у цьому світі не для себе, а для Тебе. Дай мені, Господи, радісно очікувати день мого відходу і повернення до Твого Сина Ісуса Христа у вірі, сповненій радості, щоб я міг приступати до моєї смерті святою ходою і побожним життям через замешкання Святого Духа і заслуги Ісуса Христа, мого Господа і Спасителя. Амінь.

*   *   *   *   *   *   *   *   *

Відійди у мирі, викуплена душе! В Ім’я Бога Отця всемогутнього, Який створив тебе; в Ім’я Ісуса Христа, Який викупив Тебе; в Ім’я Святого Духа, Який вчинив тебе святою, увівши зараз на гору Сіон, місто живого Бога, небесний Єрусалим, до незліченної кількості ангелів, і до всього зібрання Церкви первородженого, яка записана на небесах. Нехай Господь береже твій вихід і твій вхід відтепер і повіки віків. Амінь.

Додати власний коментар

*
*
Будь ласка, додайте 3 й 2.

Щоденні молитви

молитва

Тексти молитов

ЩОДЕННІ МОЛИТВИ...

Молитва матері за неслухняних дітей

Молитва-прохання матері про допомогу у вихованні дітей...

Молитва жінки під час її вагітності

Молитва жінки під час її вагітності...