Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Слава Ісусу Христу! Довгий час мала проблеми з ногами. Зробили операцію на вени. Пройшло паро років після операції і побачила в одному місці почервоніла нога, почула болі. Здавалось таке подібне до відкриття рани на нозі. До лікарів не зверталася. Молилася до багатьох святих. Я маю миро св. Філомени. Помастила ногу миром св. Філомени і почала відмовляти дев’ятницю. Скоро почула полегшення і в цьому місці гарно зажило. Складаю щиру подяку св.  Філомені, Матінці Божій, Ісусові Христові і всім святим.

Горак Надія (Львіська обл., м. Мостиська)

Назад

Християнські молитви - Щоденні молитви

Автор: Жива Вервиця

Благальні молитви тих, хто відходить до Господа

Дата публікації: 13-08-2010
У Твої руки, милосердний Спасе, прийми мого духа! Визнай мене за овечку Твоєї власної отари, – грішника (-цю), якого (яку) Ти викупив Своєю дорогоцінною кров’ю. Прийми мене в руки Твоєї благодаті, у благословенний спочинок вічного миру, у преславну спільноту всіх святих, що у світлі перебувають. Нехай моя душа знайде спочинок у мирі з душами тих, хто відійшов у вірі в Тебе. Нехай вона стане перед лицем Твоїм, а довкола неї будуть Твої ангели, і святі привітають її у Твоїх небесних оселях, де немає більше ні страждань, ні болю, ні плачу. Прийми її, розп’ятий і воскреслий Спасителю. На Тебе я надіюся. Не дай мені бути засудженим (-ною) ніколи. Амінь.

*   *   *   *   *   *   *   *   *

Господи, дай мені повсякчас пам’ятати, що я помру, і що тут я не маю надійного дому. Вчини мене сповненим усвідомлення того, що моє життя – коротке. Утримуй мене завжди в нагадуванні моєї смерті, щоб я міг жити і померти у цьому світі не для себе, а для Тебе. Дай мені, Господи, радісно очікувати день мого відходу і повернення до Твого Сина Ісуса Христа у вірі, сповненій радості, щоб я міг приступати до моєї смерті святою ходою і побожним життям через замешкання Святого Духа і заслуги Ісуса Христа, мого Господа і Спасителя. Амінь.

*   *   *   *   *   *   *   *   *

Відійди у мирі, викуплена душе! В Ім’я Бога Отця всемогутнього, Який створив тебе; в Ім’я Ісуса Христа, Який викупив Тебе; в Ім’я Святого Духа, Який вчинив тебе святою, увівши зараз на гору Сіон, місто живого Бога, небесний Єрусалим, до незліченної кількості ангелів, і до всього зібрання Церкви первородженого, яка записана на небесах. Нехай Господь береже твій вихід і твій вхід відтепер і повіки віків. Амінь.

Додати власний коментар

*
*
Що є сумою 1 і 2?

Щоденні молитви

молитва

Тексти молитов

ЩОДЕННІ МОЛИТВИ...

Молитва матері за неслухняних дітей

Молитва-прохання матері про допомогу у вихованні дітей...

Молитва жінки під час її вагітності

Молитва жінки під час її вагітності...