Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Слава Ісусу Христу! Довгий час мала проблеми з ногами. Зробили операцію на вени. Пройшло паро років після операції і побачила в одному місці почервоніла нога, почула болі. Здавалось таке подібне до відкриття рани на нозі. До лікарів не зверталася. Молилася до багатьох святих. Я маю миро св. Філомени. Помастила ногу миром св. Філомени і почала відмовляти дев’ятницю. Скоро почула полегшення і в цьому місці гарно зажило. Складаю щиру подяку св.  Філомені, Матінці Божій, Ісусові Христові і всім святим.

Горак Надія (Львіська обл., м. Мостиська)

Назад

Християнські молитви - Щоденні молитви

Автор: Жива Вервиця

Молитва на річницю смерті

Дата публікації: 13-08-2010

Милостивий Боже, небесний Отче! Нині, пригадуючи кончину N.N., ми впокоряємось під Твою могутню правицю. Ми знаємо, що наше життя і смерть знаходяться в Твоїх руках. В Твоїй книзі записаний кожний відпущений нам день. Ми дякуємо Тобі, Господи, пригадуючи (ім’я), за той час впродовж якого він (вона) перебував (-ла) серед нас. На прикладі кончини (ім’я), а також багатьох інших наших рідних і близьких, допоможи нам усвідомити яким коротким є наше земне життя і яким швидкоплинним є кожен день, так щоби ми провадили це життя в побожності і святості, слідуючи Твоїм настановам і Заповітам.

“…бо все швидко минає, і ми відлітаємо…” (Пс.89:10). Просимо Тебе, Отче наш, даруй нам правдиве братерство протягом цього короткого і дорогоцінного часу благодаті, зміцни нас у вірі в Твого Сина а нашого Спасителя Ісуса Христа, допоможи нам належно підготуватися до спільноти зі святими, які вже досягли Твоїх небесних осель в незмінній і вічній радості та блаженстві.

Список коментарів

Коментовано: Ірена | 2011-10-11

Дякую за те що є такі молитви що допомагають з покорою перенести біль втрати .пройшов рік,но я не можу змиритись,що немає у цьому світі найдорожчої людини.

Додати власний коментар

*
*
Що є сумою 7 і 4?

Щоденні молитви

молитва

Тексти молитов

ЩОДЕННІ МОЛИТВИ...

Молитва матері за неслухняних дітей

Молитва-прохання матері про допомогу у вихованні дітей...

Молитва жінки під час її вагітності

Молитва жінки під час її вагітності...