Дорогі Браття і Сестри у Христі!

Допоможіть Живій Вервиці поширювати віру, моральність, завдяки Вашій молитві, пожертві на поширення віри!

Зробити пожертву в
фундацію "Живої Вервиці"

Свідчення про отримані ласки

Хочу подякувати за ласку і опіку над моєю сімєю Матері Божій і святій Філомені. Одного разу моїй дочці піднялась температура до 39,3. я помастила миром святої Філомени і сталося чудо.Температури не стало.Також допомогло миро святої Філомени від сильної болі

Люба (м. Бережани)

Назад

Християнські молитви - Вервиці, чотки

Автор: Жива Вервиця

Вервиця до святої Філомени

Дата публікації: 14-02-2010
вервичка

На розп'ятті - Символ Віри

На трьох наступних зернятках- 3 "Отче наш" на прославу Пресвятої Трійці

На 13 зернятах, що символізують 13 років життя св. Філомени - "Свята Філомено, моя заступнице після Богородиці! Молися за мене тепер і в годину моєї смерти. Свята Філомено, улюблена донько Христа і Марії, молися за нас, що до тебе прибігаємо. Амінь"

На медальйоні - Свята Філомено, взоре для гаслідування, що так відважно пролила свою кров за Христа! Дякую Господеві за всі ласки, якими він наділив тебе, а особливо - в годину твоєї смерти. Прославляю Його за честь і силу, якими увінчав тебе, і молю тебе: випроси в Нього ласки, про які прошу через твоє заступництво. Амінь.
Свята Філомено, покровителько Живої Вервиці та дітей Марії, моли Бога за нас!

Список коментарів

Коментовано: юлія | 2010-12-15

дуже дякую Святій Філомені що вона помагає людям))))))

Коментовано: Ірина | 2011-02-23

Я дуже дякую Святій Філомені за допомогу мені, моїй родині, людям!Дякую, що допомогла мені в моїй проблемі!!!

Коментовано: Kostjantyn | 2011-02-28

завдяки цьому ресурсу я взнав про Святу Мученицю Філомену; розпочинаю молитовну практику за молитовником,що отримав поштою сьогодні-28.02.11; Свята Мучениця Філомена! моли Бога за нас! +++

Коментовано: Таня | 2011-05-03

В муму місті я не знайшла ні медальйону, ні поясй, нічого Святої Філомени. Де ще шукати?

Коментовано: Олег | 2011-05-04

Телефонуйте: 067 314-22-09 (о.Іван Колодій), повідомте поштову адресу і ми вам перешлемо необхідні матеріали

Коментовано: Галина | 2011-10-07

Дуже добре, що є такі сайти де можна багато чого довідатись.Хочу подякувати Св.Філомені за те, що оздоровила мене коли мене боліла спина.Це дійсно чудо.

Коментовано: Наталя | 2012-01-24

Я щиро дякую св.Філомені,завдяки її заступництву моє життя змінилося.Слава Господу Ісусу Христу і Діві Марії!!!!

Коментовано: Анна | 2012-09-03

Слава Ісусу Христу!Я ще дуже мало знаю про св.Філомену та надіюсь що Вона мені допоможе як і всім хто звертається до Неї за допомогою!

Коментовано: Любовь | 2013-02-23

Я щиро дякую св.Фiломенi за те, що врятувала мою донечку вiд блискавки. У той час на руцi у неї був шнурок св.Фiломени. Це дiйсно чудо, лiкарi були в шоцi.

Коментовано: Таня | 2013-03-15

Вперше довідалась про св.Філомену на цьому сайті,хотілось би дізнатись ще більше і знати молитви до неї,про медальйон,про пояс,про шнурок і ін. Допоможіть в ознайомленні і де можна це все придбати?..

Коментовано: Ірина | 2013-05-07

Сьогодні вперше я дізналася про святу Феломену - вірю що молитва до неі допоможе мені й моїй родині

Коментовано: Леся | 2013-05-28

Хочу щиро подякувати Отцю Небесному, Ісусу Христу, Матінці Божій, що за посередництвом Святої Філомени була вислухані мої молитви і мені не треба робити операції на нозі, а ще Господь вказав мені дорогу до лікаря, який мене вилікує без операціїї. Хоча я ще не повністю здорова, та знаю - Свята Філомена - моя заступниця і помічниця. Я щиро вірю, що мені допомогла Свята Філомена і її миро. ДЯКУЮ тобі, Свята Філомено! Дякую Господу за ласки виздоровлення. Христос Воскрес!!!!! Воістину Воскрес!!!!

Коментовано: Христина | 2013-08-28

Слава Ісусу Христу, вперше дізналась про милість та ласку Святої Філомени. Хвороба коханого чоловіка змусила шукати допомоги... може важко повірити, та тільки після знайомства з ним я почала ходити до Церкви та щиро молитися. Щиро вірю, у те що Свята Філомена допоможе нам подолати недугу та створити щасливу християнську родину.

Коментовано: Наталя | 2013-08-28

Слава Ісусу Христу! Хочу висловити щиру подяку Святій Філомені за постійну опіку та допомогу впродовж багатьох років.

Коментовано: марія | 2013-09-28

Слава Ісусу Христу! щиро вдячна за надіслані пояс, миро св.Філомени, духовну літературу. Хочу запитати де можна придбати ще вервичку СВ.Філомени? Я хочу подякувати Матері Божій, Ісусу Христу, св.Філомені за ласки які Вони зсилають на нас. Щиро вдячна організації Жива Вервиця за ту роботу , яку Ви виконуєте. ви з"єднуєте людей у спільній молитві, а саме молитві на вервиці, яка є такою милою Матері Божій.

Коментовано: Крив'як Марта Романівна | 2013-10-20

Молитва до святої Філомени справді є дуже помічною.Відчувається її заступництво, Божий захист,за її посередництвом і мир на душі. Молімося до святої Філомени, а вона випросить у Господа багато ласк.

Коментовано: Мар'ян | 2014-01-11

СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!
Вибачте,але як можна заказати ваші книги?

Коментовано: христина загайкевич | 2014-10-02

СЛАВА ІСУСУ ХРИСТУ!
Вибачте,але як можна заказати ваші книги? пробую декілька раз, але при оормленні заказу вибиває помилку, буду Вам дуже вдячна!

Коментовано: Яна | 2015-01-19

Слава Ісусу Христу!
Щиро вдячна за надісланий пояс св.Філомени і миро! Завдки св.Філомені моя мама одужала і в мене самої здоровя покращилося. Я хочу подякувати Матері Божій, Ісусу Христу, св.Філомені за ласки які Вони зсилають на нас. Щиро вдячна організації Жива Вервиця за ту роботу , яку Ви виконуєте. ви з"єднуєте людей у спільній молитві, а саме молитві на вервиці, яка є такою милою Матері Божій.Я хотіла запитати як я можу замовити медальйон св.Фолмени і миро?

Коментовано: голінка христина | 2015-05-13

Слава Ісусу Христу! Дякую вам за молитовнички,за1 миро і пояс!! А де можна замовити вервичку?

Коментовано: Ольга | 2015-09-07

Слава Ісусу Христу!!! Нещодавно дізнала про св.Філомену, і зразу придбала (на цьому сайті) вервичку, миро , пояс, книжечку. І також стала членом Живої Вервиці. Я дуже вдячна Господу Богу, Пресв"ятій Богородиці, а також св.Філоменіза допомогу в моїх потребах, прозьбах. Нещодавно в моєї донечки була температура, я помастила її миром, помолилась, і чудо відбулось... температура знизилась. Дякую Богу за все!!!!!!Вірю, що і надалі за допомогою моїх молитв в моїй сім"ї будуть відбуватись чудеса!!!+++

Коментовано: Ольга | 2015-09-07

А також хочу сказати дякую о.Івану !!!

Коментовано: РУСЛАНА | 2015-09-18

Слава Ісусу Христу!Дякую нашому любому Ісусу,що дає сил гідно витривати у випробуваннях,що дає порятунок через своїх вірних святих наших покровителів:святих Антонія,Миколая Чарнецького,Марію-Таїджі,Спиридона,Юду Тадея,Шарбеля,Бенедикта та інших святих Божих. А також через заступництво ПРЕСВЯТОЇ БОГОРОДИЦІ.Сьогодні гідне місце в переліку займе і св.Феломена
Вислухай молитви наші Господи!

Коментовано: Галина | 2015-12-16

Слава Ісусу Хресту!!!Вперше довідалась про св.Філомену на цьому сайті,хотілось би дізнатись ще більше і знати молитви до неї,про медальйон,про пояс,про шнурок і ін. Допоможіть в ознайомленні і де можна це все придбати?.Також хотіла би мати домашню бібліотечку духовної літератури,але більшість брошур немає в наявності.Допоможіть розвязати це питання.Заздалегідь щиро дякую і всім Божого благословення.

Коментовано: Марія | 2016-06-26

Слава Ісусу Христу! Зараз в моєму житті я проходжу важкі випробування. Ми неживем з чоловіком я лишилась з трьома дітьми. Мені дуже важко і я почала багато молитись. Відмовила багато девятниць до різних святих. Кожен день молюсь і прошу Бога і святих про навернення чоловіка Сергія в сім ю. Часто молюсь до св. Філомени і вірю що випрошу потрібних мені ласк. Дуже б хотіла придбати пояс миро і медальйон святої Філомени бо чула що вони мають велику силу. Допоможіть мені придбати це все.

Коментовано: Таня | 2016-06-26

Слава Ісусу Христу! Підскажіть будь-ласка де можна придбати пояс метро і медальйон до Св. Філомени маю трохи проблеми із здоров'ям хотіла б попросити в с. Філомени допомоги.

Коментовано: Таня | 2016-06-26

І ще забула літературу хочу придбати з молитвами та книгу Бог є Любов

Коментовано: Марія | 2016-07-18

Слава Ісусу Христу! Де можна придбати миро .св. Філомени? і чи це миро має бути посвячене?

Коментовано: Уляна | 2016-08-15

Слава Ісусу Христу!Хочу щиро подякувати за ласки які оримала за посередництвом святої Філомени!При помазанні миром святої Філомени позбавилася проблем з висипами на шкірі, а пояс святої допоміг позбавитися кровотечі і сильних болей у далекій дорозі.

Коментовано: Наталя Мурована | 2017-02-26

Слава Ісусу Христу! Скажіть, будь-ласка, де можна придбати пояс і миро св Філомени?

Коментовано: Степан | 2017-06-29

Слава Ісусу Христу! Скажіть, будь-ласка, де можна придбати вервичку,медальйончик пояс і миро св Філомени

Коментовано: Оксана | 2017-07-30

Дякую моїй Святій Філомені, моїй заступниці, помічниці за те, що вона завжди вислуховує мої молитви і допомагає мені, хоча я цього не заслуговую. Молитва дев'ятниця зцілила мене від болю в грудях, миро , помащене на животик дитині і молитовне прохання вилікували дитину від проносу. Вчора дуже просила св. Філомені, щоб дитина висиділа в церкві до прийняття Причастя і не відмовилася, і моя свята заступниця вимолила в Бога для мене, щоб синочок не кричав ''йдем на площадку'', а прийняв Святе Причастя і навіть пробігав ще й молебень. Дякую моєму Господу Ісусу,Найсвятішій Матінці Божій,і моїй заступниці св. Філомені за всі благодаті, які Господь дарує мені. Слава Богу навіки!

Коментовано: Галина | 2017-10-07

Слава Ісусу Христу! дякую святій Філомені, заступниці, помічниці за вислухані молитви. за оздоровлення дочки Оксани.

Коментовано: Ірина | 2018-01-21

Христос Рождається! Дякую Богу, Матінці Небесній та Святій Філомені,за багаторазову допомогу, ще не було такого щоб Свята Філомена не допомогла, багато раз хворіла і завжди починала девятницю до Святої і миром помазувала хворі місця і завжди ставала здорова.Дякую Святій Філомені за її молитви до Господа за мене і близьких!!!!

Коментовано: Юлія | 2018-07-20

Слава Ісусу Христу. Підскажіть, будь-ласка, як можна придбати пояс, медальйон і миро Святої Філомени. Я маю проблеми здоров'ям і молюся дев'ятницю, Вербицю і молитви до Святої. Також хочу замовити молитовник до Святої Філомени. Дякую Вам.

Коментовано: Альона | 2019-01-09

Слава Ісусу Христу! Нещодавно дізналася про Святу Філомену, дуже надіюсь на її допомогу. Моя донечка дуже хвора, лікарі поставили невиліковний діагноз, вона не може ковтати і самостійно дихати. Прошу всіх хто може помолитися за мою хрещену болящу Софію, їй 2 місяці. Дякую всім небайдужим!

Додати власний коментар

*
*
Що є сумою 7 і 6?

Вервиці, чотки

вервичка

Вервиця до святої Філомени

Текст Вервиці до святої Філомени...

ВЕРВИЦЯ ДО НАЙДОРОЖЧОЇ КРОВІ ГОСПОДА НАШОГО ІСУСА

Мій Ісусе! В присутності Пресвятої Трійці та Марії, нашої Небесної Матінки, і цілого Небесно го Двору, у злуці з заслугами Твоєї Дорогоцінної Крові і Хресної Жертви – офірую Тобі...

Вервиця до Христових Ран

Це є особливий час. Тому Я з вами і прихиляю вас ближче до мого Серця і Серця Мого Сина Ісуса. Дорогі діти, Я хочу, щоб ви були дітьми світла, а не темряви...