Новини

п. Надія (с. Шляхтинці)

Членом Живої Вервиці я стала недавно, в березні 2008 року. За цей час я вже відчула велику Божу ласку через посередництво святої Філомени.

Сталося так, що мені повинні були робити операцію. Коли приходить біда, люди моляться і просять Господа Бога про допомогу, як член Живої Вервиці, молилася до святої Філомени і до Матінки Божої. Усі члени Живої Вервиці сіл Скоморохи, Шляхтинці, м. Тернополя, м. Львова молилися за моє здоров’я.

Перед операцією на підвіконник моєї палати сів голуб. Не могла пояснити це, але твердо знала, що це хороший знак і що зі мною все буде добре. На операцію я йшла разом з поясочком Святої Філомени і медаликом, хоч лікарі питалися, що це я пов’язала на руку, а я сказала, що це має бути зі мною. Дякуючи спільній молитві, дякуючи Богові, Пресвятій Діві Марії, Святій Філомені, я швидко поправилася після операції і виписалася з лікарні.

Десь через місяць після операції я вдруге відчула ласку тілесного зцілення. Мої очі почали сльозитися, підпухати і свербіти очі. Я намащувала їх миром святої Філомени – і все пройшло. Ще був один випадок з моїм внуком. Його боліло очко. Дочка помастила миром святої Філомени, помолилася – і все пройшло. Після цього членами Живої Вервиці захотіли стати моя донька і внук. Жива Вервиця має велику силу перед Престолом Господнім, тому я прошу всіх – приєднуйтеся до Живої Вервиці і моліться, вірячи у Господню поміч.

Контактна форма