Новини

п.Оксана (м. Дрогобич)

Я, Оксана, складаю велику подяку св. Філомені за те, що вона через Дев’ятницю і освячене миро оздоровила мою дочку.
Восени минулого року моя дочка, студентка 2-го курсу педуніверситету, знайшла в себе над ключицею гульку завбільшки з перчину. Ми пішли до хірурга, він сказав, що це лімфовузол, що набряк від простудного захворювання. Назначив антибіотики. Гулька трошки зменшилася. Після цього пішли до терапевта. Ми отримали направлення до гематолога в 5-ту клінічну лікарню, що на вул.Чупринки у м.Львові. На 5-му поверсі відділення гематології знаходяться онкохворі на лейкемію. Нас опанував великий страх. Медсестра сказала: «Не переживайте так, зроблять хіміотерапію, а потім будемо лікувати». Дочку оглянули троє хірургів. Небезпечним було те, що під ключицею, а не на шиї збільшився лімфовузол. Це говорило про те, що треба перевірити груди, легені, щитовидну залозу, щоб з’ясувати, який з органів дав такий поштовх.
Сказали нам, що треба зробити біопсію ( провести аналіз тих клітин, що є у гульці). Ми відмовилися від біопсії. Назначили нам ще раз антибіотики в уколах. Якщо буде від уколів зменшуватися, то добре, якщо ні – то приїжджати на операцію.
Потім ходили ще до онкохірурга. Сказав, що треба чекати.
Ми кололи антибіотики. Моєму страху не було меж. Я віддалася під опіку святій Філомені: розпочала дев’ятницю до св. Філомени і намащувала лімфовузли освяченим миром. Ми всі переживали. Лімфовузол почав зменшуватися. Дочку він більше не турбує. До Львова ми більше не їздили, здали в себе у Дрогобичі аналізи крові. Показники покращилися, бо тоді були високі лейкоцити.
Дякуючи Господу Богу і святій Філомені, моя дочка здорова. Хочу сказати, що коли в мене є проблеми, я прибігаю до святої Філомени, вона мене вислуховує. Свята Філомена для мене – як Ангел Хоронитель. Дякую Їй.

Контактна форма